Jak działa Callbox?

Co to jest Callbox?

Callbox to nowy, unikalny na rynku komunikator VoIP, umożliwiający połączenia do sieci telefonicznych. Do jego podstawowych zalet należą: prosta obsługa, wysoka jakość i niska cena połączeń, możliwość dzwonienia bez korzystania z kart kredytowych, a także brak jakichkolwiek formalności związanych z korzystaniem z aplikacji. Nie trzeba się logować, podawać maila, zakładać konta - aplikację pobraną z internetu instaluje się za pomocą dwóch kliknięć myszki i jest ona gotowa do pracy.

Jak to działa?

Callbox jest prostym rozwiązaniem pozwalającym na przesyłanie głosu przez Internet. Aby korzystać z tanich połączeń Callbox, wystarczy pobrać i za pomocą dwóch kliknięć myszy zainstalować program, a także kupić kartę telepin o dowolnym nominale. Program jest bardzo prosty w obsłudze – po wybraniu numeru, należy wpisać kod pin z karty i... rozmawiać za grosze! Pieniądze nie są trzymane na żadnym koncie – są przypisane do kodu z karty telepin. Jest to pewny i bezpieczny sposób wydawania pieniędzy w Internecie – bez podawania numeru karty kredytowej, bez uciążliwej procedury robienia przelewów, dający pełną kontrolę nad kosztami, a co ważniejsze, dający możliwość nawiązania połączenia z każdego komputera podłączonego do sieci.

+

Jak przez to słychać?

Wysoka jakość połączeń jest dla nas bardzo ważna. Dlatego wystarczy mieć przyzwoite stałe łącze do Internetu, aby rozmawiać bez trzasków, przerw i opóźnień. Zapraszamy do przetestowania naszej usługi - przecież to takie proste! W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy zajrzeć do działu pomocy.Polecają nas

Katarzyna Szczecin

Używam Callboxa, aby rozmawiać z mężem, gdy wyjeżdża w delegacje. Często dzwonię do niego za granicę - rozmowy są naprawdę tanie, a jakość dobra!

Marek W.
Przedsiębiorca z Łodzi

Mam wielu kontrahentów za granicą. Dzięki Callboxowi mogę z nimi negocjować warunki znacznie dłużej, niż gdy dzwonię ze zwykłego telefonu. Koszt jest tak mały!

Łukasz T. Poznań

Często wyjeżdżam za granicę. Callbox pozwala mi zadzwonić do żony i dzieciaków, zawsze kiedy chcę - mogę z nimi długo rozmawiać!